Áno, prídem (8): 2004, ajko, gabi, adam, Branko26, Strecha, AlexF, risko

Nie, neprídem (8): Markus, erika acova, David, Samko, Sebastian, Jakub, martin, bruno

14:00  1.ihrisko AS TN „č“ – Lokomotíva TT

15:00  1.ihrisko AS TN „č“ – Lokomotíva TT

16:00  1.ihrisko VION ZM – Lokomotíva TT
16:00  2.ihrisko AS TN „č“ – AS TN „b“

ZRAZ: 12.15 na Lokomotíve

NOMINÁCIA:

Hrať sa bude 2x20 s 5 minútovou prestávkou. Systém 7+1, bránky 5x2m. Hrať sa bude na čiastočne zúženej polovici ihriska ( tak aby po oboch stranách ihriska bol priestor na autové vhadzovania ). Každé družstvo odohrá 3 zápasy po 40 minút, celkovo 120 minút.
Brankári nemôžu chytať „malú domov“ do ruky, v prípade porušenia takéhoto pravidla sa bude kopať priamy kop z hranice šestnástky. Auty sa budú vhadzovať, všetky nariadené voľné kopy budú priame.
Striedanie počas zápasu hokejovým spôsobom.
Na miniturnaji nebudú sledované výsledky zápasov a ani individuálne výkony hráčov. Hrá sa bez tabuľky a vyhodnotenia. Pitný režim a občerstvenie si zabezpečujú družstva samostatne.
Každé družstvo bude mať k dispozícii priestor na prezlečenie ( šatňu ).
Medzi zápasmi bude prestávka 15 minút. Po každom zápase si môžeme dať v prípade obojstranného záujmu penaltový rozstrel.

Rodičia hráčov majú zakázaný vstup na hraciu plochu i do útrob štadióna. V týchto priestoroch sa môžu pohybovať len tréneri a hráči jednotlivých družstiev. Ide o rešpektovanie základných pravidiel, vďaka ktorým máme k dispozícii hlavnú hraciu plochu.
Ešte na záver by som požiadal trénerov všetkých družstiev, aby rodičov upozornili vopred na akékoľvek vulgárne výstupy voči hráčom, trénerom i rozhodcom. Hlavnou našou úlohou je vychovávať mladých hráčov nielen po futbalovej stránke, ale i po spoločenskej i morálnej. Preto ísť treba pozitívnym príkladom. Nikto nechce nikomu zámerne uškodiť, či už chybným verdiktom rozhodcu alebo nebezpečným faulom, treba si uvedomiť, že sa jedná stále o deti, pre ktorých by mal byť futbal zábavou. Ja osobne verím, že tento miniturnaj bude pre nás všetkých zábavou a zaujímavou konfrontáciou.

Diskusia k akci

Prispievať do diskusie môžu len prihlásení užívatelia.

Osobný profil bruno | 08.08.2014 21:41
Musim Bruna omluvit zo zajtrajsieho turnaja,nevedela som, Bruno je neplanovane odcestovany na cely vikend a mozno aj dlhsie,dam este vediet.
Osobný profil risko | 07.08.2014 14:53